Nadide Sultan 1 8

buy duloxetine online

buy duloxetine online uk click here

where to buy fluoxetine

buy fluoxetine online hk.onkyo.com

ciproxin 1000

ciproxin

Sevgili Nadide, öncelikle bizlerle olduğun ve bu sohbete katıldığın için teşekkür ederiz. Arkadaşlığında güzel yürekli, işinde titiz, sevgi dolu bir sanatçı olduğunu biliyoruz.

Ben teşekkür ederim, ne hoş sözler.

Nadide Sultan Türkoğlu kimdir, nasıl yaşar, hayat felsefesi nedir, gelecek ile ilgili hedefleri nelerdir? Bahsedebilir misin?

İçini temiz tutmak isteyen ve şarkı söylemeyi sevdiği için bu işi yapan birisiyim. İşimin bir parçası şöhretli olmak. Bunun için şöhretin beni ele geçirmesine izin vermemeye çalışıyorum. Şu anda Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nda master yapıyorum. Haftanın 2 günü okul var, ayrıca Fog Tv’de bir müzik programı yapıyorum. Bir yandan da henüz benim için taze olan albümüme yeni bir klip çektik, bundan dolayı promosyon turu yapıyoruz.

Gelecekte albüm yapmak, sahne vb. gibi müzik yaşantıma, akademisyenliği de katmak istiyorum. Doktora yapmak ve anne olmak. İşte gelecekten beklentilerim.

Hayatının şarkısını yazmak istersen dizelerinde neyi anlatmak istersin?

Küçüğüm, daha çok küçüğüm, bu yüzden bütün hatalarım...

İş yaşantında üstlendiğin bir misyon var mı? Bu misyonu yerine getirmekte karşılaştığın sorunlar nelerdir?

Evet var. Dürüst ve temiz bir yaşantı ile başarılı olmak ve benden sonrakilere de bu konuda örnek olmak. Ayrıca yardıma muhtaç insanlara yardım etmek. Biliyoruz, günde 1 dolara yani yıllık 360 dolara bir yetim çocuğun temel ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsun. Yapabiliyorsak, bununla ilgili bir şeyler yapmak lazım.

Bir çok kez Karadeniz’in incisi Samsun’a sahne almak için geldin. Bu şehri ve insanlarını nasıl tanımlarsın?

Geneli kültürlü, Anadolu kültürü ile yoğrulmuş, misafirperver insanlar. Havası deli bozuk, yemekleri haarikaa.. Kıyısı haarikaa..

Marka bir sanatçı olduğunu biliyorum. Marka olmak, Marka bir isim taşımak senin için ne ifade ediyor?

Çok zor marka olunuyor. Bunu korumak lazım Ama cilalarken de zarar vermemek gerekiyor. Bir şeyin üzerine etiket basarsınız ilgi çekmez ama iyi bir ismi varsa, işiniz kolaydır.

Bir Lovemark’ınız var mı?

Evet var, Shure Mikrofon.

Son olarak TR de MARKA okuyucularına neler söylemek istersin?

Sevgiyle kalın, Markanız parlasın.

 

Yazar : TR'de MARKA Röportaj

Facebookda Paylaş

Diğer Marka Konuları