Saytekmed 2 3

symbicort inhaler side effects

symbicort inhaler dosage jjthurin.com symbicort generic inhaler price

nifedipine lp 20

acheter nifedipine

naltrexone buy online

buy naltrexone online cheap click here where can i buy naltrexone

zovirax

zovirax read

prednisolon kol

prednisolon

sertraline alcohol reddit

sertraline and alcohol

Saytekmed Özer YILDIRIM/ Yönetim Kurulu Başkanı

Saytek Medikal Sistemler Türkiye'de sağlık sektöründe hizmet verip, bu alanda faaliyet göstermek amacıyla mevcut hedefleri doğrultusunda Ankara'da kurulmuştur.

Dünya medikal sektöründe yer alan Amerika ve Avrupada ki lider firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Firmamız, tecrübeli, uzman, dinamik kadrosuyla en iyi servisi vermek anlayışıyla başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde faaliyettedir. Türkiye'nin çeşitli illerindeki Beyin Cerrahi ve Kardiyoloji kliniklerine, uzman satış ekibi ve seçkin bayileri ile ürünlerini eksiksiz bir şekilde kullanıcılarına en mükemmel şekliyle ulaştırmayı hedef ve ilke edinmiştir.

Kurulmuş olduğu günden bu yana başarılı ve yayılımcı pazarlama stratejileri ile lider ve konusunda tercih edilen bir şirket haline gelmiştir  ve geri dönüşlerde % 99’a varan memnuniyet oranını yakalayan bir konumdadır. Buna bağlı olarak dünyanın en büyük medikal şirketlerinden olan MEDTRONIC KYPHON Türkiye distribütörü ve Spine denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Alman AMT’nin de yine Türkiye distribütörlüğünü başarılı ve özverili çalışması ile devam ettirmektedir. İçinde bulunmuş olduğu pazarda her yıl ilk üç arasında olmayı kendine alışkanlık edinmiştir.

Saytek Medikal  Sistemler olarak misyonumuz; sağlık ürünleri ithalatında, satışında ve satış sonrası hizmetlerinde,önce insan sağlığı ilkesi altında çalışıp dinamik ve lider bir şirket olmaktır.

Hedefimiz, kalite ve güvenle bünyemizdeki markaları iç ve dış pazarda aranır hale getirmektir.

Yazar : TR'de MARKA Röportaj

Facebookda Paylaş

Diğer Tanıtım Konuları