TR’de MARKA dergisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ndeydi 2 4

lexapro and weed

lexapro and weed

bisoprolol

bisoprolol

lexapro and weed

lexapro and weed reddit gailey.org.uk

buy fluoxetine online uk

buy fluoxetine

gabapentin pregnancy registry

gabapentin pregnancy

TR’de MARKA dergisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ndeydi

TR’de MARKA dergisi geçtiğimiz yıl TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde “Lovemark’ım” konulu bir makale yarışması gerçekleştirdi.

Markalaşmanın önemi konusunda farkındalık yaratmak ve stratejik pazarlamanın gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen yarışmaya, TOBB ETU MBA öğrencileri katıldı. 

TR’de MARKA dergisi, Yrd. Doç. Dr. Berna Tarı Kasnakoğlu’nun  desteğiyle düzenlediği bu yarışmayı; MBA öğrencilerinin pazarlama stratejileri dersine destek olması ve geleceğin “alanlarında uzman” olacak bireyleriyle ortak bir çalışma gerçekleştirmek amacıyla düzenledi.

Hazırlık dönemini tamamlayan öğrenciler; TR’de Marka dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü M. İkbal Öztürk, Haber Editörü Oktay Saygı, Görsel Sanat Yönetmeni Nasuhi Öztürk, Sayfa Editörü Arzu Gizem Özpay ve Yrd. Doç. Dr. Berna Tarı Kasnakoğlu’ndan oluşan jüri karşısında sunumlarını gerçekleştirdiler.

Tüm sunumların tek tek değerlendirilmesinin ardından sonuçlanan yarışma, Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen ödül töreniyle son buldu. 

TR’de MARKA dergisinin düzenlemiş olduğu “Lovemark’ım” yarışmasının birincisi “Tombo 2B” başlıklı yazısıyla Gülben Uzun oldu. İkinciliği “Ford” makalesiyle Oğul Tunç alırken, yarışmanın üçüncüsü “Arko Tıraş Sabunu” yazısıyla Fikri Fatih Ozan oldu.

Katılımcıların her birinin sertifika aldığı yarışmada ilk üçe giren öğrencilere plaket verildi. 

Ödül töreninin ardından, TOBB ETU MBA öğrencileri ve Yrd. Doç. Dr. Berna Tarı Kasnakoğlu’da, böyle bir fırsatı kendilerine sağladıkları için TR’de MARKA dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İkbal Öztürk’e bir plaket sundu. 

Yazar :

Facebookda Paylaş

Diğer Tanıtım Konuları