EGE-KOOP'TAN Başkent'te Muhteşem Açılış 2 5

can i buy the abortion pill over the counter

how to buy abortion pill

abortion pill online usa

abortion pill online usa

relpax

relpax informedu.com.au

pregnancy calculator week by week

pregnancy calculator

rescue inhaler

asthma rescue inhaler not helping read here

EGE-KOOP'TAN Başkent'te Muhteşem Açılış

İzmir’de 27 yılda imza attığı 11 projeyle inşaat sektöründe başarı öyküsü yazan Ege-Koop, Ankara ile başlattığı yeni açılımına görkemli bir resepsiyonla start verdi.

Temsilciliğini 21. Dönem Milletvekili Faruk Demir’in üstlendiği ofis ile hizmet alanını ülke geneline yaygınlaştırmayı hedefleyen Ege-Koop’un JW Marriott Hotel’de düzenlediği resepsiyona Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kültür Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, AK Parti ve CHP milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Ege-Koop’un anlatıldığı tanıtım filminin gösterimiyle başlayan gecede, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “İzmir’in sorunlarının çözülmesi için büyük gayret içinde olduklarını” söyledi.  Ankara, Adana, Gaziantep gibi birçok büyükşehirin ortak sorununun kentsel dönüşüm ve şehir yenileme projelerinin gereği kadar yapılamamış olması ve çarpık kentleşme olduğuna dikkati çekerek, “Bu anlamda 1985'te İzmir'de 11 büyük projeye imza atarak 100 bin İzmirliye sıcak yuva yapan ve kentsel dönüşüme katkı sağlayan EGE-KOOP çalışanlarını kutluyorum” dedi.

Ege-Koop’un Ankara’ya açtığı temsilciliği iki kent arasında kurulmuş önemli bir köprü olarak gördüğünü  anlatan Bakan Yıldırım, bugüne kadar birçok kurumun böyle bir düşünceyi dile getirdiğini, ancak hayata geçiremediğini kaydetti. 

Ege-Koop’un 27 yıllık tecrübesinin getirdiği birikimle İzmir’de daha güzel projelere imza atacağından kuşkusunun olmadığını dile getiren Yıldırım, “Burada İzmir’in eski Belediye Başkanlarından değerli Burhan Özfatura’yı da anmadan geçemeyeceğim. Çünkü Ege-Koop’un mimarı kendisidir. Onun başlattığı kentsel yenileme, İzmir’i güzelleştirme hareketi, bayrağı devralan Hüseyin Aslan ve arkadaşları tarafından da aynı anlayış ve kararlılıkla devam ettirilerek bugünlere gelinmiştir” diye konuştu.

ASLAN: “TÜM TÜRKİYE’DE BAŞARILI OLACAĞIZ”

İzmir’de 28 yılda 100 bin kişiyi konut sahibi yaptıklarını belirterek, “Şimdi sıra Ankara’da” diyen Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan da, “Konut sektöründe çeyrek yüzyılı aşan tecrübemiz, modern projelerimiz ve tüm donanımımızla Başkent’lilere hizmet etmeye hazırız. İzmir’de konut devriminin öncüsü olan Ege-Koop’un aynı başarıyı Ankara’da da yakalayacağını tüm Türkiye’ye ispat edeceğiz” dedi. 

“BAŞKENTLE DAHA DA YAKINLAŞACAĞIZ”

Başkent’in merkezi yerlerinden Cinnah Caddesi’nde faaliyete geçen Ege-Koop ofisinin aynı zamanda İzmir’in tanıtım ve lobi merkezi olacağını da kaydeden Aslan,  “ Ofisimiz EXPO için yürütülen çalışmaların koordine edileceği, bürokrasi ve siyaset dünyası ile ilişkilerin geliştirileceği bir merkez olma özelliğini taşıyacak. İzmir’in Başkent’teki işlerini, EXPO için gerekli olan lobi çalışmalarını da bu ofisten takip edebileceğiz. İzmir ve tüm Egelilerin Ankara’daki buluşma noktası Ege-Koop Temsilciliği olacak. Hızlı Tren Projesi, çevre yolları ve duble yollarla İzmir-Ankara arasının 4.5-5 saate inmesi öngörülüyor. Böylece İzmir’le Ankara fiziki olarak daha da yakınlaşacak” diye konuştu.

 

Yazar : TR'de MARKA Röportaj

Facebookda Paylaş

Diğer Tanıtım Konuları