Dikkat Oluklu Mukavva 6 5

buy abortion pill online

buy abortion pill online pizza-and-go.es

cleocin

cleocin power-hosting.nl

mixing adderall and weed

mixing adderall and weed

sertraline 50 mg and alcohol

sertraline alcohol reddit

Dikkat Oluklu Mukavva

Oluklu mukavvanın hazırlık çalışmasında, üretici ile alıcı işbirliği içerisinde olmalıdırlar.  Ambalajlanacak ürünün biçimi, boyutu, birim kutu ağırlığı ile ürünün özel gereksinimleri belirlenmelidir. Oluklu mukavva üretimiyle ilgili temel bilgiler ve bu alandaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Üretim firmasının kullandığı makineler, hammadde, üretim planları ve kapasitesi gibi bilgilerinin iyi bilinmesi gerekir. Böylece oluklu mukavva kutusunda kullanılan hammaddenin en sağlıklısı olduğuna emin olunur.

Bunlarla birlikte; oluklu mukavvanın tipi, oluk şekli ve temel ağırlığı bilinmelidir. Üretilecek oluklu mukavva kutunun, uluslararası standartlara göre tanımlanmış olması gerekir.  Kutunun şekli, ölçüleri ve bunların teknik şekille belirlenmesi çok önemlidir. Boyutları belirlenirken, oluklu kutu üreticisinin oluklu levha boyutları bilinmelidir. Kullanılacak levhadan en ekonomik olarak yararlanılmalıdır. Kutunun sağlamlığını etkileyecek teknik detaylar bilinmelidir. Farklı boyutlarda oluklu mukavva siparişinden kaçınılmalı ve  boyutları mutlaka palet boyutlarına uyarlanmalıdır.

Kutunun üzerine uygulanacak baskı ve tasarımla ilgili yönergeler ve sipariş miktarı çok önemlidir. Kullanılmak üzere oluklu mukavvaların depolama koşullarına da özen gösterilmelidir. Doğrudan zemine konulmamalı, kutuların konulduğu yerde bir ızgara, ya da palet olmalıdır ve depo yüzde 50 bağıl neme sahip olmalıdır.

Yazar :

Facebookda Paylaş

Diğer Ara Geçiş Konuları