Arabanızda Uzun Ömürlü Bir Şey Var 5 7

betadine

betadine esasolutions.sk

bentelan per sinusite

bentelan prezzo open

ventolin vs proair cost

ventolin and proair open

Arabanızda Uzun Ömürlü Bir Şey Var

İnci Akü, Global Markalaşma Projesi, yeni radyo reklamları ve yol görsellerine taşıdığı artı, eksi kutup başlarını ifade eden sembolleri ile marka iletişiminde vites yükseltti. 

Rotasını globalde markalaşmaya çeviren sektörün ihracat lideri İnci Akü’nün yeni radyo reklam kampanyası başladı. Bir babanın çocuğuna “Arabamızda uzun ömürlü bir şey var Mehmet, bil bakalım nedir?” sorusuyla başlayan İnci Akü radyo reklamı hem markaya, hem de özel olarak hazırlanmış NanoGold Start-Stop ELA ürününe vurgu yapıyor. İnci Akü, akünün artı eksi kutup başlarını ifade eden yol temalı yaratıcı reklam görselleri ile de radyo reklamını destekliyor. 

28 yıldır faaliyet gösteren İnci Akü, radyo reklamlarında ve basın ilanlarında teknolojiyi takip ederek, gelecek yıllarda da pazarın uzun ömürlü markası olarak faaliyetlerini sürdüreceğinin altını çiziyor. İnci Akü Pazarlama Müdürü Damla Arkan, reklam kampanyası ile ilgili “Güçlü Ar-Ge ekibi ve yenilikçi bakış açımızla günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayan, geleceğin teknolojisini takip ederek kendisini sürekli geliştiren bir firma olarak adımlarımızı markalaşma alanında daha sağlam atmak istiyoruz. Bu amaçla başlattığımız Global Markalaşma Projesi’nin bir sonucu olarak reklam kampanyamızı oluşturduk. Amacımız uzun ömürlü oluşumuzu bir kez daha vurgulayarak, tüketicide bu algıyı yaratmak. Kampanyamız ulusal ve yerel radyolarda, gazete ve dergilerde devam edecek. Ayrıca kampanyamızı globalde de sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

İnci Akü’nün iletişim çalışmalarında sosyal medyayı da kullanmaya başladıklarını belirten Arkan, “İnci Akü olarak sosyal medyada yerimizi aldık. Tüketicilerimiz “www.facebook.com/inciaku” ve “www.twitter.com/inciaku” hesaplarımızdan bizi takip edebilir. Ayrıca www.uzunomurluaku.com isimli bir mikro site tasarladık. Şimdiden kamuoyunda beğeni toplayan radyo reklamımız ve cıngılımız bu siteden dinlenebilir ve indirilebilir.” Sektörün ilk blogu olan “Blogin” i “http://blog.inciaku.com/” Ağustos ayında yayına geçirdik.” dedi.

Yazar :

Facebookda Paylaş

Diğer Tema Dışı Konuları