Ahsen DEMİRCİ/ WELLNESS CLUB 2 1

buy abortion pill barcelona

buy abortion pill barcelona fontanerosenmalaga.es

prescription coupon

pet prescription discount card website

venlafaxine alcohol withdrawal

venlafaxine alcohol craving blog.mondor.org

domperidone eureka

domperidone sandoz teampaula.azurewebsites.net

Ahsen DEMİRCİ/ WELLNESS CLUB

Güzel ve estetik olmak yüzyıllardan beri insanların önem verdiği bir konudur. Sağlıklı, bakımlı ve güzel olmak, aynı zamanda insanın kendine güvenini arttıran, ruh sağlığını olumlu yönde etkileyen bir faktördür.

Günümüzde sadece kadınlar değil artık erkekler de sağlıklı ve estetik görünmek için dönemin sunduğu imkanlardan bilinçli olarak faydalanma eğilimindedir. Önümüz bahar, her insan baharla birlikte kışın rehavetini üzerinden atmak ve yeni baştan doğmak ister. Kış boyunca kalın giysilerimizin sakladığı fazlalıklarımız giysiler inceldikçe bizi rahatsız etmeye başlar. Daha taze görünmek için yeni yöntemleri denemek isteriz. Bununla birlikte hangi yöntemin etkili olduğunu bilmek isteriz. Bu nedenle sizler için Ümitköy Osmanağa Konaklarında yeni açılan bir mekana gittik. Mekanın adı “Ahsen Demirci Wellness Club”.

Hydradermie lifting bakımı nedir?

Bir prenses bakımı olan; Hydradermie double ionization derinlemesine lifting, oksijenlenme, ve temizlenme sağlamaya yardımcıdır. Yüz, boyun dekolte, göğüs ve kollara çalışılabilir. Çalışılan bölgelerde cildin kaybettiği nemi destekleyerek derinlemesine bakım, toparlanma sağlar.

Cilt bakımında Oksijen uygulaması nedir? Her cilt tipine uyar mı?

Oksijen terapi uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren, oksijen aktivatörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerin atılmasını sağlar, cildin hücre metabolizmasını çalıştırarak hücre yaşlanmasını geciktirir. Oksijen terapi cilde belirli bir basınçla uygulandığı için masaj etkisi yapar ve böylelikle kolajen ve elastin sentezini uyarır. Yaş ilerledikçe serbest radikaller, hatalı beslenme, sigara tüketimi ve özellikle güneşin zararlı etkileri cilt hücrelerimize gittikçe daha fazla zarar vermektedir. Böylece cildimiz yıpranmaya, incelmeye, lekelenmeye, kırışmaya ve sarkmaya başlamaktadır. Kısacası oksijen olmazsa hayat olmaz, metabolizma çalışmaz, cilt ve vücut hücrelerine enerji gitmez, hücreler yenilenmez ve böylece yaşlanma süreci başlamış olur.

Oksijen uygulamasının kişilere sağlayacağı yarar nedir?

Cildin alt katmanlarına ulaşan oksijen metabolizmayı hızlandırarak, vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlamaya yardımcı olur. Bunun sonucunda toksin birikimine bağlı oluşan akne, sivilce ve siyah noktaların ciltten uzaklaştırılması sağlanır, dokuların canlanmasına yardımcı olur.

Cilt temizlenip, bakımı yapıldıktan sonra uygulama ihtiyaca yönelik olarak, cilde, saç diplerine, ellere ve dekolteye yapılabiliyor.

Bunun dışında Ahsen Demirci Wellness Club'tan ne tür hizmetler alabiliriz?

El ayak bakımlarından başlayarak, masaj çeşitleri, cilt bakımları, kalıcı ve günlük makyaj uygulamaları, zayıflama birimimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Cilt için önereceğiniz başka uygulamalar neler olabilir?

Gideceğiniz önemli bir davette cildinizin ışıl ışıl ve bir o kadar da canlı görünmesini istiyorsanız radyo frekans yöntemini denemenizi öneririm. Bu yöntem, cildi yenilemeye yardımcı oluyor ve ince kırışıklıkların görünümünü hafifletiyor. Özel günlerden en az bir ay önce yapılması gereken uygulama, peeling ve diğer cilt genleştirme uygulamalarından biraz daha farklı.

Radyo frekans yönteminden hem yüzünüz hem de vücudunuzun toparlanması için faydalanabilirsiniz.

Radyo frekans yöntemi ne kadar sürede etkisini gösterir?

Radyo frekans etkileri işlemden hemen sonra görülmeye başlar. Fakat asıl etkileri 1–2 ay sonra görülür. Gözle görülebilen ciltteki canlılık ve sıkılaşma etkileri, tek bir seanstan sonra 2–6 ay arasında giderek artar. Dolayısıyla özel davetlerden 1 ay önce yapılması daha etkili olur.

İşlem ne kadar sürüyor ve nasıl gerçekleştiriliyor?

İşlem yapılacak alanın genişliğine göre 20 dakika ile 2 saat arasında değişen sürelerde gerçekleşir. Tamamen zararsız, güvenilir bir yöntemdir. Radyo frekans uygulamasının asıl amacı, kolajenin yeniden yapılanmasını sağlamaya yardımcı olmaktır. Kolajen deriye canlılık, sağlamlık ve gerginlik verir. Zamanla derimizdeki kolajenin azalması veya bozulması nedeniyle kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur. Radyo frekansı enerjisi kolajeni ısıtır. Isınan kolajen sıkılaşır. Yeni kolajen yapımı iki ay içinde başlar. Kolajenin ısıtılması sırasında kişi sıcaklık hissi duyar. Deriyi korumak ve uygulamayı daha rahat yapabilmek için her radyo frekans uygulamasının öncesinde ve sonrasında deri yüzeyi soğutulur. İşlemden sonra güneşten korunmak gereklidir.

Etkinliği iki yıl kadar sürdüren radyo frekans işlemi kişinin ihtiyacına göre 6 - 8 seans olarak uygulanır. Normal şartlarda 1-1,5 yıl sonra ikinci seansı uygulamak yeterli olacaktır.

İnce kırışıklıklar ve sarkmalarda da bu yöntem etkili midir?

Tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olan yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmalarda, boyundaki yatay bantların giderilmesinde, karın ve kollardaki sarkma ve gevşekliklerin toparlanmasında etkili bir yöntemdir.

Zayıflamada sizce en etkili yöntem hangisidir?

Kişinin ihtiyacına göre değişir. Bölgesel olarak fazlalıklarından kurtulmak istiyorsa Kavitasyon en etkili yöntemlerden birisidir. İhtiyaç tüm vücudun sıkılaşması, toparlanması ve genel olarak incelme ise Starvac önerebilirim. Starvac özellikle selülitli bölgeler için de harika bir yöntem. Kalçayı kaldırıyor ve vücudu sıkılaştırıyor. 10–15 seansta selülitlerinizin görünümündeki değişimine inanamayacaksınız.

Ahsen Demirci kimdir?

Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği mezunuyum. 1997 yılında ODTÜ’de “Üst Düzey Yöneticilik ve İşletme” MBA programını tamamladım.

Uzun yıllarımı çok uluslu bir ilaç firmasında yönetici pozisyonunda çalışarak geçirdim, daha sonra kariyerime farklı alanlarda devam etmeye karar verdim. Her insanın kendi işini kurma hayali vardır. Ben bu hayalimi gerçekleştirdim. İstihdam oluşturmak benim en büyük hayalimdi. Şu anda 14 arkadaşımla çalışmaya devam ediyorum. İşimi daha da geliştirmeyi ve büyütmeyi hedefliyorum.

Yazar : TR'de MARKA Röportaj

Facebookda Paylaş

Diğer Tanıtım Konuları