En Hızlı Büyüyen Sosyal Ağ

symbicort generic name

symbicort inhaler dosage

where can i buy low dose naltrexone

buy naltrexone without prescription click here low dose naltrexone buy

where can i get the abortion pill Philippines

abortion pill side effects ph greaterheights.net free abortion pill philippines

symbicort generic date

symbicort generic alternative

amoxicillin cost no insurance walmart

amoxicillin insurance

symbicort inhaler dosage

symbicort inhaler steroid

lexapro and weed reddit

lexapro and weed

abortion pill over the counter in usa

abortion pill online usa

antibiotic without insurance

amoxil without insurance go amoxicillin price without prescription

where can i buy naltrexone

buy low dose naltrexone blog.globaltelelinks.com buy naltrexone

melatonin and pregnancy

melatonin tablets and pregnancy click here

naltrexone and naloxone difference

naltrexone and naloxone difference

abortion centers

abortion clinics houston blog.nvcoin.com

En Hızlı Büyüyen Sosyal Ağ

Aktif olarak kullandığınız sosyal ağları düşündüğünüzde son bir yıl içerisinde yeni bir servisin eklenmediğini göreceksiniz. Son dönemde müdavimi olduğumuz sosyal ağların arasına yenilerinin eklemiyoruz ve hatta bazıları da farkında olmadan akıllı telefonların veya tarayıcıların karanlık köşelerinde unutulup gidiyor. Kullanıcı alışkanlıklarını değiştirecek bir girişimin piyasaya sürülmemesi de doğal olarak en hızlı büyüyen sosyal ağlar listesinde yeni bir isim ile karşılaşmamamıza neden oluyor.

Global Web Index tarafından yayınlanan rapora göre son altı ayda en hızlı büyüyen sosyal ağ Twitter oldu. Facebook, Google+ ve Linkedin gibi isimleri geride bırakmayı başaran mikroblog, 2012′nin ikinci ve dördüncü çeyreği arasında %40′lık büyüme gösterdi.

Çalışmaya göre Twitter, altı ay içerisinde aylık aktif kullanıcı sayısını 288 milyona çıkarmayı başardı. Global Web Index’e göre Twitter’dan sonra en çok büyüyen sosyal ağlar Facebook ve Google+.

Yüzdelere göre yapılan saralamada bu üç internet girişimini iki yerel sosyal ağ takip ediyor. Rus vkontakte ve Meksikalı Sonico’nun ardından parlak bir yıl geçiren Linkedin geliyor.

Kullanıcı kaybeden sosyal ağların neredeyse tamamı yerel girişimler. Çin, Fransa, Japonya ve Güney Kore gibi ülkelerin vatandaşları için hizmet veren 13 sosyal ağ 2012′nin ikinci yarısını kullanıcı kaybederek geçirirken, uluslararası bir girişim olan Badoo %10′a yakın bir kayıp yaşamış.

Twitter 2013 yılına Vine isimli video uygulaması ile girdi. Yıl boyunca 2014′te yapılması planlanan halka arz öncesinde gelirlerini artırmak ve yeni pazarlara açılmak için çalışmalar yürütecek olan sosyal ağ, bu yıl içerisinde de %40′lık yükseliş trendine devam etmeyi amaçlıyor.